13.06. Warsztaty z inwestowania dla 7- i 8-klasistów

Zapraszamy na trzecią edycję bezpłatnych warsztatów z inwestowania dla 7- i 8-klasistów oraz ich rodziców „Dlaczego jesteśmy skazani na giełdę?”

👉 Podczas warsztatów odpowiemy m.in. na pytania:
• Skąd wzięły się pieniądze?
• Czym jest inflacja i dlaczego pieniądze tracą na wartości?
• Po co nam giełda? Jak działają akcje i obligacje?

Ponadto poznamy proste instrumenty finansowe oraz podstawy inwestowania.

Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na spotkanie:
https://forms.gle/Sm4eAT9cDSc5DY2k7

Gdzie?
🛋️ Akademia Dobrej Edukacji w Gdańsku
al. Grunwaldzka 186 (3 piętro)

Kontakt ws. spotkania:
📞 +48 609 916 501
📧 rekrutacja-lo@adegdansk.pl