Zapraszamy na trzecią edycję bezpłatnych warsztatów z inwestowania dla 7- i 8-klasistów oraz ich rodziców „Dlaczego jesteśmy skazani na giełdę?”
Podczas warsztatów odpowiemy m.in. na pytania:
• Skąd wzięły się pieniądze?
• Czym jest inflacja i dlaczego pieniądze tracą na wartości?
• Po co nam giełda? Jak działają akcje i obligacje?
Ponadto poznamy proste instrumenty finansowe oraz podstawy inwestowania.
Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na spotkanie:
https://forms.gle/Sm4eAT9cDSc5DY2k7
Gdzie?
Akademia Dobrej Edukacji w Gdańsku
al. Grunwaldzka 186 (3 piętro)
Kontakt ws. spotkania:
+48 609 916 501
rekrutacja-lo@adegdansk.pl